SpäťÚvod / Ako požičať / Dlhodobé prenájmy

Dlhodobé prenájmy

Dlhodobý prenájom je najlacnejší a najvýhodnejší spôsob využitia motorových vozidiel. Dlhodobý prenájom umožňuje jednoduché a ekonomické riešenie pre udržiavanie firemnej flotily v dobrom technickom stave a v primeranom priemernom veku. V rámci takéhoto prenájmu vozidla sa vyhnete nákladom spojeným s prevádzkou vozidla, ako sú poistenie (PZP a havarijné), dialničné nálepky, letné a zimné pneumatiky a ich skladovanie a pod. V neposlednej rade ušettríte čas, ktorý musíte stráviť pri zabezpečení spomínaných vecí. 

Dôležitou výhodou sú aj do mesiacov rozložené náklady na využívanie vozidiel, ktoré tak nie sú viazné na odpisy a pomáhajú udržať firme cash-flow v požadovaných číslach.

Rovnako sa tak aj vyhnete počiatočnej investície do rozširovania vozového parku, napríklad v prípade nových zamestnancov. Neriskujete tak situáciu, že by mohli vozidlá ostať nevyužité z dôvodu situácie vo Vašej firme alebo celkovej situácie na trhu, na ktorom podnikáte.

V rámci našej služby pre našich klientov máme zabezpečené nasledovné

  • 24 hodinová garancia mobility
  • zľavy odvíjajúce sa od času a množstiev využívaných vozidiel
  • individuálna cena prispôsobená Vašim požiadavkám
  • rýchle doplnenie flotily prenajímaných vozidiel na požiadanie

 

Ak zvažujete dlhodobý prenájom vozidiel vo Vašej firme, bez obáv nás kontaktuje prostredníctvom doleuvedeného formulára alebo priamo zavolajte. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky a pripravíme čo najvýhodnejšiu cenovú ponuku, ktorá by riešila Vaše požiadavky.

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o niektorú z našich služieb, môžete nás kontaktovať prostredníctvom tohto formulára, alebo priamo zavolať na  0850 11 11 44 alebo  0905 96 46 08 radi sa Vám budeme venovať.
Ako funguje naša internetová autopožičovňa?

*
*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné
Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. (viac informácií) Súhlasím